News

Polityka poufności GEOL-MIN.PL


Właścicielem strony WWW geol-min.pl jest firma Geol-Min Sp. z o.o. jako podmiot prowadzący działalność pod nazwą Geol-Min Wstęp Szanujemy prywatność wszystkich osób odwiedzających naszą stronę internetowa. Wierzymy w zasadę ochrony poufności informacji osobistych, którymi dzielą się z nami nasi Klienci. Niniejsza Polityka poufności określa jakie informacje mogą być... more »

W dniu 04 listopada 2012 r odszedł dr Józef Szajn


W dniu 04 listopada 2012 r odszedł na zawsze nasz Przyjaciel dr Józef Szajn nasz długoletni Prezes, współzałożyciel Firmy, kolega i współpracownik. Był cenionym geologiem, wspaniałym przyjacielem i szlachetnym człowiekiem. Wszystkim będzie nam go bardzo brakowało. more »

Przedstawicielstwo w Krakowie


Uprzejmie informujemy, że istnieje już możliwość zakupu mas ceramicznych produkowanych przez "Geol-Min" u bezpośredniego przedstawiciela firmy na Małopolskę. Dystrybucją zajmuje się firma "ALSTAT" S.C. z siedzibą w Krakowie 30-619 ul. Gołaśka 4, tel 012 655-01-00 lub 0-608-059-465, e-mail: alstat@tyran.art.pl more »

Fabryka Norblina


15 grudnia 2007 roku o godz.17.00 w Zabytkowym Zakładzie Przemysłowym, dawnej Fabryce Norblina otwarta została świąteczna edycja ogólnopolskiej wystawy "Różne Oblicza Ceramiki?. Wystawa od ponad roku przemierza polskie miasta ciesząc się ogromnym zainteresowaniem. Jej otwarciu towarzyszą ciekawe wydarzenia, angażujące odwiedzających do aktywnego udziału w wernisażu, między... more »

II Piknik Geologiczny w ramach VIII Festiwalu Nauki - Pałęgi 2007


Zgodnie z zapowiedzią w dniu 29 września 2007 roku na terenie kopalni odbył się II Piknik Geologiczny. Wszyscy organizatorzy, czyli Urząd Gminy Mniów, Akademia Świętokrzyska oraz firma "Geol-Min" umożliwili licznie przybyłym zwiedzającym skorzystanie z szerokiego programu naukowo-dydaktycznego, artystycznego i warsztatów ceramicznych. Wspaniała pogoda sprzyjała uroczystości. Do... more »

Festiwal Nauki na Kopalni Pałęgi


W ramach VIII Festiwalu Nauki dnia 29 września 2007 roku o godzinie 9:00 na terenie naszej kopalni ?Pałęgi? rozpocznie się II Piknik Geologiczny. Impreza ma na celu ogólną prezentację nauk o ziemi oraz ich praktyczne zastosowanie. Program pikniku przewiduje zwiedzanie kopalni, prezentację dydaktycznej ścieżki paleontologiczno-geologicznej oraz wyrobów produkowanych z wydobywanego w... more »

Bolesławiec


W dniach 17-19 sierpnia br wzięliśmy udział w organizowanym po raz 13 Bolesławickim Święcie Ceramiki. Pierwszego dnia, w piątek, już od samego rana wystawcy szykowali swoje stoiska. Część oficjalna rozpoczęła się jednak dopiero o godzinie 18.30 ? z placu zamkowego wyruszyła parada prowadzona po raz pierwszy przez ?glinoludy?. Członkowie grupy Via Sudetica w całości wysmarowani... more »

Bolesławieckie Święto Ceramiki


W dniach 17-19 sierpnia 2007 roku Nasza firma będzie prezentować swoje produkt na Bolesławieckim Święcie Ceramiki. Na naszym stoisku będzie można zakupić masy ceramiczne jak i wyroby wykonane z nich. Serdecznie Zapraszamy. more »

III Spotkanie Ceramików


W dniu 9 czerwca bieżącego roku na Polach Mokotowskich w Warszawie odbędzie sie III Spotkanie Ceramików. Firma GEOL-MIN będzie na nim prezentować swoje masy ceramiczne oraz wyroby wykonane z nich. Serdecznie Zapraszamy. more »

Zaproszenie na Targi "Dom i Ogród" w Kielcach


W dniach 13-15 kwietnia bieżącego roku odbędą sie w Kielcach Targi "Dom i Ogród". Firma "Geol-Min" zaprezentuje na tych targach swoje produkty tzn. masy ceramiczne i wyroby z tych mas. Zapraszamy na nasze stoisko nr. 58 w pawilonie C more »