Aktualności

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych przez Geol-Min Sp. z o.o.


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Spółka Geol-Min sp. z o.o. Al.IX Wieków Kielc 16/11 25-516 Kielce , wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach X Widzial Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, nr 0000013841, zwana dalej: „ADMINISTRATOREM”. Może Pani/Pan skontaktować się z ADMIISTRATOREM pisząc na... więcej »

W dniu 04 listopada 2012 r odszedł dr Józef Szajn


W dniu 04 listopada 2012 r odszedł na zawsze nasz Przyjaciel dr Józef Szajn długoletni Prezes, współzałożyciel Firmy, kolega i współpracownik. Był cenionym geologiem, wspaniałym przyjacielem i szlachetnym człowiekiem. Wszystkim nam będzie Go bardzo brakowało. więcej »

Wręczenie nagród w konkursie Starostwa Powiatowego "Choinka pełna ozdób"


08 grudnia 2008 roku w Starostwie Powiatowym w Kielcach odbyło się rozdanie nagród w konkursie na najładniejszą ozdobę choinkową. We wręczeniu nagród wziął udział Pan Marian Obara - Prezes firmy Geol-Min, która była jednym ze sponsorów nagród w niniejszym konkursie. Licznie przybyli uczestnicy przywitani zostali przez Pana Starostę Zenona Janusa. Ilość nadesłanych prac... więcej »

Festyn z okazji 10-lecia województwa


7 września br. z okazji 10 lecia naszego województwa odbył się w Kielcach Europejski Festyn Rodzinny. Obchodom towarzyszyły występy zespołów wokalnych i tanecznych, degustacje potraw oraz kiermasz artystyczny. Firma Geol-Min na swoim stoisku na ulicy Sienkiewicza prezentowała rzeźby Pani Ewy Tkaczyk oraz płaskorzeźby Pana Mariusza Pawelca. Zachęceni piekną pogodą Kielczanie... więcej »

Święto Ceramiki w Bolesławcu


W dniach 21-24 sierpnia 2008 w Bolesławcu odbyły się poraz kolejny Obchody Święta Ceramiki. Swoje wyroby ceramiczne prezentowali producenci i artyści z całej Polski oraz Czech i Węgier. Na stoisku Geol-Minu oferowaliśmy masy ceramiczne czerwono wypalające się oraz wyroby, które potwierdzały różnorodność mozliwości ich wykorzystania. więcej »

Przedstawicielstwo w Krakowie


Uprzejmie informujemy, że istnieje już możliwość zakupu mas ceramicznych produkowanych przez "Geol-Min" u bezpośredniego przedstawiciela firmy na Małopolskę. Dystrybucją zajmuje się firma "ALSTAT" S.C. z siedzibą w Krakowie 30-619 ul. Gołaśka 4, tel 012 655-01-00 lub 0-608-059-465, e-mail: alstat@tyran.art.pl więcej »

Fabryka Norblina


15 grudnia 2007 roku o godz.17.00 w Zabytkowym Zakładzie Przemysłowym, dawnej Fabryce Norblina otwarta została świąteczna edycja ogólnopolskiej wystawy "Różne Oblicza Ceramiki?. Wystawa od ponad roku przemierza polskie miasta ciesząc się ogromnym zainteresowaniem. Jej otwarciu towarzyszą ciekawe wydarzenia, angażujące odwiedzających do aktywnego udziału w wernisażu, między... więcej »

II Piknik Geologiczny w ramach VIII Festiwalu Nauki - Pałęgi 2007


Zgodnie z zapowiedzią w dniu 29 września 2007 roku na terenie kopalni odbył się II Piknik Geologiczny. Wszyscy organizatorzy, czyli Urząd Gminy Mniów, Akademia Świętokrzyska oraz firma "Geol-Min" umożliwili licznie przybyłym zwiedzającym skorzystanie z szerokiego programu naukowo-dydaktycznego, artystycznego i warsztatów ceramicznych. Wspaniała pogoda sprzyjała uroczystości. Do... więcej »

Festiwal Nauki na Kopalni Pałęgi


W ramach VIII Festiwalu Nauki dnia 29 września 2007 roku o godzinie 9:00 na terenie naszej kopalni ?Pałęgi? rozpocznie się II Piknik Geologiczny. Impreza ma na celu ogólną prezentację nauk o ziemi oraz ich praktyczne zastosowanie. Program pikniku przewiduje zwiedzanie kopalni, prezentację dydaktycznej ścieżki paleontologiczno-geologicznej oraz wyrobów produkowanych z wydobywanego w... więcej »

Bolesławiec


W dniach 17-19 sierpnia br wzięliśmy udział w organizowanym po raz 13 Bolesławickim Święcie Ceramiki. Pierwszego dnia, w piątek, już od samego rana wystawcy szykowali swoje stoiska. Część oficjalna rozpoczęła się jednak dopiero o godzinie 18.30 ? z placu zamkowego wyruszyła parada prowadzona po raz pierwszy przez ?glinoludy?. Członkowie grupy Via Sudetica w całości wysmarowani... więcej »